درباره من

image_pdfimage_print

به نام خدا

سعید رستمی هستم؛ متولد دی ماه سال ۱۳۷۱ زنجان. دوران  دبیرستان را در رشته ریاضی و فیزیک به پایان رساندم و با توجه به علاقه ای که به رشته های مالی داشتم، کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را رشته حسابداری انتخاب و در این رشته فارغ التحصیل شدم.

آموزش و پژوهش:

به نوشتن و آموزش دادن علاقه زیادی دارم و تمام سعی ام اینه که در حد اطلاعات و دانش خودم پاسخگوی سوالات حرفه ای که می پرسند باشم. مطالب و مباحث تخصصی حسابداری را برای عزیزانی که تمایل دارند، آموزش می دهم و به یاد گرفتن هم علاقه زیادی دارم. در  سال ۱۳۹۴ اولین کتاب خودم رو با عنوان “حسابداری مالی و کنترل مدیریتی” از طریق انتشارات قلم مهر زنجان به چاپ رسوندم و این کتاب دریچه جدیدی برای پیشرفت های علمی در زندگی حرفه ای من شد. تا به امروز ۴ کتاب در حوزه های مختلف مالی نوشتم و به چاپ رسوندم که شما می توانید از طریق این لینک درباره این کتاب ها بیشتر بدانید.

کتاب هایی که به چاپ رسوندم:

  1. حسابداری مالی و کنترل مدیریتی.           ۱۳۹۴ انتشارات قلم مهر زنجان.
  2. بانکداری اسلامی در عصر جدید.              ۱۳۹۶ انتشارات قلم مهر زنجان.
  3. ربا و صنعت بانکداری.                            ۱۳۹۶ انتشارات قلم مهر زنجان.
  4. حسابرسی به زبان ساده.                     ۱۳۹۷ انتشارات قلم مهر زنجان.

وبلاگ نویسی را به صورت عمومی از سال ۸۶ شروع کردم و در سال ۱۳۹۰ وبلاگ نویسی در حوزه حسابداری را با ایجاد وبلاگی در سایت بلاگفا شروع کردم و با توجه به مشکل فنی این سایت، تمام اطلاعات و زحمت های ۳ ساله وبلاگم پاک شد. پس از آن در سال ۱۳۹۳ وبلاگ aicpa.mihanblog.com را راه اندازی کردم و در مدت کوتاهی مطالب مورد نیاز حسابداران و حسابرسان را جمع آوری و به اشتراک گذاشتم. در اوایل سال ۱۳۹۴ به دلیل محدودیت وبلاگ ها، از وبلاگ به وبسایت مهاجرت کردم و وبسایت سود و زیان را راه اندازی کردم.

حرفه ای:

به خاطر علاقه زیادی که به حسابداری داشتم، این رشته رو به صورت حرفه ای در کار حسابرسی ادامه دادم. موقعیت های ایده آل شغلی مثل بانک، شرکت توزیع برق، شرکت خطوط لوله نفت و … را به خاطر کار حرفه ای نرفتم و ترجیح دادم یک شخص حرفه ای باشم. از سال ۱۳۹۴ در موسسه حسابرسی تلاش ارقام (حسابداران رسمی) مشغول به فعالیت هستم. همزمان در شرکت توسعه افزار نویان (سهامی خاص) هم به عنوان عضو هیات مدیره می باشم. فعالیت های مالی و مشاوره ای برای شرکت های خصوصی هم انجام می دهم.

 

سعید رستمی

سعید رستمی

حسابرسی شورای اسلامی شهر زنجان. خرداد ماه ۱۳۹۶ .